Lille Ollebolle Skrevet 28. juni 2007 #1 Skrevet 28. juni 2007 Jeg skal til stavanger på lørdag og lurer på følgende: Billig og grei overnatting på hvilket hotell? Og hvor har de bilstoler til 15-35 kg??
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 28. juni 2007 #2 Skrevet 28. juni 2007 Bilstolene finner du på Mekonomen (Åsen), Olsen (Forus), Sørbø (Kvadrat). Aner ikke hva som er billig og sånn her siden jeg aldri bor der selv, men mange som bor på Mosvangen Camping hvis de skal bo rimelig mener jeg å huske ) Det har riktignok vært studenter, så aner ikke hvordan det er hvis du skal ha med unger...
3 blå Skrevet 28. juni 2007 #3 Skrevet 28. juni 2007 Det er en del hotell i sentrum, men vil du bo i byen eller utenfor?
Lille Ollebolle Skrevet 28. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 28. juni 2007 Det er bare meg og mannen min. Skal på ikea å shoppe litt på lørdagen, så et hotell i sentrum hadde vert fint..
yasmina Skrevet 28. juni 2007 #5 Skrevet 28. juni 2007 Er det ikke voleeyball i stavanger denne helga ??? Du boer nok faa deg et hotellrom ganske fort, for det er ofte vanskelig i faa rom i stavanger. Ring litt rundt du !!!!
Bertie_84 Skrevet 28. juni 2007 #6 Skrevet 28. juni 2007 jo, er volleyball så tviler egentlig litt på om du får noe rom i sentrum:s Men som nevt over så er mosvangen camping greit og billig=)
3 blå Skrevet 28. juni 2007 #7 Skrevet 28. juni 2007 Åjo,stemmer... Det er volleyballen denne helga, så da må du nok ta telefonen fatt og prøve å bestille rom.
Sjokoholikern Skrevet 28. juni 2007 #8 Skrevet 28. juni 2007 mosvangen camping ligger i gåavstand fra sentrum
chrisallic Skrevet 28. juni 2007 #9 Skrevet 28. juni 2007 Smart hotell er billig,ligger ved kvaderat og det går jo buss.
Mikitussa Skrevet 28. juni 2007 #10 Skrevet 28. juni 2007 Billig overnatting er nok ikke så lett å finne i Stavanger for tiden. Hotellene bruker å være smekkfulle til vanlig, og nå i forbindelse med sandvolleyen, så er det nok desverre enda verre. Kast deg på telefonen med en gang hvertfall!! Hvis dere ikke nødvendigvis skal ut på byen, men bare shoppe, så ville jeg anbefalt SmartHotel på Forus. Det er i gåavstand til Ikea og Kvadrat. På Kvadrat finner du blant annet bilstol på Reflex (Sørbø), i tillegg til masse annet selvfølgelig. SmartHotel er kun for overnatting da, og hvis dere skal ut på byen, så ligger det jo i kjøreavstand fra både Sandnes og Stavanger. I sentrum ligger det et lite hotell som heter Havly. Veldig koselig, men ikke noen servering der heller..hvertfall ikke alkoholservering, men det er ganske rimelig i forhold til de store hotellene i Stavanger. Mosvangen Camping er forøvrig et godt alternativ til bare overnatting. Gåavstand til sentrum, men ca 10 min å kjøre til Ikea. Billigste bilstolene i Stavanger/Sandnes tror jeg du finner i Lagårdsveien hos BG bilrekvisita. Det er i gåavstand fra byen. Du går ut av sentrum, mot politihuset og brannstasjonen. Fortsetter på den veien, så ligger det på høyre side etter et stykke (et stykke å gå, men ikke for langt) Lykke til!!!
Lille Ollebolle Skrevet 28. juni 2007 Forfatter #11 Skrevet 28. juni 2007 Takk for hjelpen alle sammen! Da ble jeg litt klokere :-) Håper bare det ikke er helt fullt... Kan ikke bestille før i kveld.
A4 Husmor.... Skrevet 28. juni 2007 #12 Skrevet 28. juni 2007 Herer det ledig rom, sjekk denne linken: http://www.hotell.com/advancedSearchHome.do?showhp=true&destinationId=69F6C74C-946B-452B-BDA2-20681486697F&arrivalDate=29/06/2007&departureDate=01/07/2007&numberOfRooms=1&adultsPerRoom=2&childrenPerRoom=0 Ville valgt sas Atlantic hvis du vil bo rimeligst og sentralt. Ellers er Clarion et flott og sentralt hotell
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå