Stratos med 3 barn Skrevet 27. juni 2007 #1 Skrevet 27. juni 2007 Det er altfor mange katter som ingen bryr seg om og som har det vondt, til at det kan forsvare at noen eier katt og tar vare på de, så lenge det ikke finnes system for det! Også hadde dere sluppet å krangle om det er lurt å bruke katta som sengeforlegger eller ikke! Dere kunne ha stoppa ut den avliva katta, så hadde den ikke vært hverken uhygenisk eller potensielt farlig for barn!
Stratos med 3 barn Skrevet 27. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. juni 2007 Hadde du ikke lagt igjen humorn et sted du ikke kan finne den igjen, hadde du forstått at det var ironisk ment.... Bedre lykke neste gang!
Mrs.Robinson Skrevet 27. juni 2007 #4 Skrevet 27. juni 2007 De j... kattene er overalt. Driter i hagen vår, og på lekeplassen. Jeg synes de er ekle, irriterende, og kan ikke for mitt bare liv forstå hva noen skal ha katt for.. (Fryser på ryggen)
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 27. juni 2007 #5 Skrevet 27. juni 2007 Greit at du tydeligvis ikke liker katter,men var ikke den der litt drøy??For å ikke snakke om usakelig.
Stratos med 3 barn Skrevet 27. juni 2007 Forfatter #6 Skrevet 27. juni 2007 Har to katter jeg! Men jeg tror muligens du kan ta deg en tur sammen med vedkommende bak Vålerenga nicket å lete etter humoren din!
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 27. juni 2007 #8 Skrevet 27. juni 2007 Jeg vet vanligvis hvor den er,men den forsvant tydeligvis ut et øyeblikk.Så bare ikke helt humoren i det,men har lest litt nedover nå og har oppdatert meg litt:) Trodde du var kattehater nummer en...;o)
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 27. juni 2007 #9 Skrevet 27. juni 2007 Ja.. og mens vi er i gang så la oss stoppe ut ungene også så ikke de søler og bråker og krangler osv.. Og for guds skyld ta mannfolka i samme slengen, før de finner på å være utro.
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 27. juni 2007 #10 Skrevet 27. juni 2007 Hehe.. *oops* =) Sitter her å planlegger og farter rundt etter ting jeg skal ha me meg når jeg reiser på ferie! Humoren tror jeg ble pakket ned i kofferten i alt stresset.. *får pent rusle til kofferten og hente den igjen! *
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå