ScaryMama Skrevet 27. juni 2007 #1 Skrevet 27. juni 2007 Fant dere ut av hvilken dag som passer? Jeg måte skynde meg til butikken, vi har fremdeles ikke rent vann så jeg måtte kjøpe litt.
Murmeline Skrevet 27. juni 2007 #2 Skrevet 27. juni 2007 Nei, fant ikke ut av mer. Annet enn at denne uken går fortere enn fortest! Prøver igjen til uken? Ikke rent vann? Huff, kjipt. Vi kan forresten ha badetreff hos meg til uken:)
ScaryMama Skrevet 27. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. juni 2007 Sier ikke nei til det;) Jeg kan alle dager neste uke utenom torsdag og fredag. Har ikke hatt rent vann siden sist jeg var hos deg! Begynner å bli en stund det nå syns jeg. Vannet er gult, de sier at vi kan drikke det hvis vi koker det først, men det er fremdeles gult, så jeg kjøper heller!
Murmeline Skrevet 27. juni 2007 #4 Skrevet 27. juni 2007 Hm, kanskje jeg må finne frem høytrykkspyleren før du får lov til å hoppe oppi da.. Hehe:) Ikke festlig med gult vann, ugh!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå