Gjest Skrevet 27. juni 2007 #1 Skrevet 27. juni 2007 Tok en test tidligere i dag og den var svak positiv var ikke morgen urin når den ble tatt. Men så tok jeg en til nå bare for moro skyld siden jeg hadde 2 måtte bare se de 2 strekkene igjen og jeg skulle vise den til min mann men så var den negativ hva er det for noe da? Skal jeg da gå ut i fra den første testen eller skal jeg dra og kjøpe noen nye gravidttester og teste igjen i morgen med morgen urin?
yasmina Skrevet 27. juni 2007 #2 Skrevet 27. juni 2007 Var det farve paa den streken ? Hvis det var det vil jeg tro du er gravid. Hvis ikke kan det vaere det som kalles en skyggestrejk og den betyr ikke noe. uansett saa hadde jeg tatt ny test i morgen med morgenurin !!! Lykke til !
Gjest Skrevet 27. juni 2007 #3 Skrevet 27. juni 2007 ja det er litt farge på den brukte den Q.R gravidtesten. Den er mye lysere en den andre som komme frem. Man ser at den er der i såfall nei da fær jeg dra ut og kjøpe enda en da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå