Gjest Skrevet 27. juni 2007 #1 Skrevet 27. juni 2007 Har en følelse av å ha "hold" eller sting på venstre side av magen. Har ringt jordmor, men hun har ikke ringt meg tilbake ennå. Har noen av dere opplevd noe liknende? Føles som om det blir litt bedre hver gang jeg går og tisser litt, men må stort sett gå foroverbøyd
MC81 Skrevet 27. juni 2007 #3 Skrevet 27. juni 2007 Kjenner meg litt igjen, selv om jeg slipper å gå foroverbøyd. Men regner med at alt er ok, hadde GU forrige uke og alt så bra ut så det er sikkert normalt siden ting strekker på seg! Kjenner det best når jeg er i bevegelse!
Rosalie Skrevet 28. juni 2007 #4 Skrevet 28. juni 2007 Det har jeg vært plaget av en stund nå, hos meg er det på høyre side ganske langt nede. Tenkte jeg skulle spørre jordmora om dette neste gang. Men regner med at det ikke er noe galt, sikkert babyen som ligger å trykker på noe :-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå