Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Slimproppen gikk i kveld. Kjempe stor faktisk ikke for å være ekkel. Men har bare hatt litt mensen smerter etterpå. Er det noen som har erfaring med denne situasjonen? Noen som har vært borti dette. Har en uke igjen til termin og er leeeeiiiii.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

høres jo veldig spennende ut :o) Kan jo hende det skjer noe etterhvert.

Men for min del har ikke noe skjedd etter at proppen gikk for nesten to uker siden....Har hatt to netter med veer som har gitt seg på morgenkvisten og mye nedpress... Er nok med på å modne. Har termin i dag. Håper du er heldiger og at disse mensmurringene utvikler seg til rier som varer. Lykke til!!!

Skrevet

Min slimpropp har gått i flere omganger, i går og i dag. Ved forrige fødsel gjekk vatnet 2 dagar etter at slimproppen gjekk (meiner å huske at alt kom i en gang da) Så det blir spennende å sjp korleis det utviklar seg denne gongen. Har 10 dgr til termin

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...