camnat Skrevet 26. juni 2007 #1 Skrevet 26. juni 2007 Slimproppen gikk i kveld. Kjempe stor faktisk ikke for å være ekkel. Men har bare hatt litt mensen smerter etterpå. Er det noen som har erfaring med denne situasjonen? Noen som har vært borti dette. Har en uke igjen til termin og er leeeeiiiii.
junisnuppa/fødeklar Skrevet 26. juni 2007 #3 Skrevet 26. juni 2007 høres jo veldig spennende ut ) Kan jo hende det skjer noe etterhvert. Men for min del har ikke noe skjedd etter at proppen gikk for nesten to uker siden....Har hatt to netter med veer som har gitt seg på morgenkvisten og mye nedpress... Er nok med på å modne. Har termin i dag. Håper du er heldiger og at disse mensmurringene utvikler seg til rier som varer. Lykke til!!!
Ei stor og ei lita:) Skrevet 26. juni 2007 #4 Skrevet 26. juni 2007 Min slimpropp har gått i flere omganger, i går og i dag. Ved forrige fødsel gjekk vatnet 2 dagar etter at slimproppen gjekk (meiner å huske at alt kom i en gang da) Så det blir spennende å sjp korleis det utviklar seg denne gongen. Har 10 dgr til termin
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå