Gå til innhold

Mamma er en engel!!!


Nette-mor med lykke i magen

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har lenge drømt om å gifte oss, men utsatt det en del år pga trang økonomi fordi jeg er student. Neste sommer skal vi gifte oss, og har funnet det perfekte stedet. Men det er selvfølgelig ikke billig, og vi har ikke sett muligheten til å ta oss råd til det. Før nå.

 

Mamma var innom på mandag, og da slapp hun en bombe. Jeg får 25.000 av henne. Det dekker faktisk mat og drikke til 30 personer!! Hun er en engel!!

 

Så nå blir det bryllup tre dager til ende i Hemsedal!! Gjett om jeg gleder meg.

 

Skal holde pengene hemmelig for sambo en stund. Så blir det litt overraskelse.. hi hi gleder meg til å se reaksjonen hans :)

 

Gla i mamsen, Jeg :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så hærlig :) Kjekt med snille foreldre. Vi har fått en veldig god slump av mine og også en del av svigers :)

Skrevet

fy fader du er heldig da:=)

Skrevet

Deilig :)

 

Vi får 28.000 av mamma og pappa :) Det er inkludert bryllupsgave da.. Kunne velge om vi vil ha det som penger til å betale bryllupet eller om vi ville bruke det på noe annet..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...