Gå til innhold

Gruer meg nesten litt til ferie med fru Perfect...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal på ferie i Sverige med et vennepar ("familien Jensen") og et annet vennepar av dem igjen ("Familien Grønn"). Vi kjenner fam. Grønn også ganske godt og har alle vært på ferie sammen flere ganger før.

Alle er kjempegreie og morsomme å være sammen med.

Men vi er de eneste som nå har varn på under tre år. Jenta vår er 2 år og 8 mnd.

 

Og:

 

- Hun har ikke sluttet med bleier enda og

- Hun har ikke perfekt strykne merkeklær etter aller siste og ikke minst dyreste mote.

 

Jeg tror dette er ting som ikke kommer til å gå upåaktet hen hos fru Grønn. Hun kommer garantert til å ha synspunkter ihvertfall på det med bleieslutt (har sett hatt strikt kustus (for strikt etter min smak) på sine barn. De er dessuten alltid uklanderlig kledd, sånn som franske og spanske barn, som små, moteriktige voksne.

I fjor kommenterte hun at det ene barnet itt hadde en joggedress-aktig bekledning (fra P.OP.) - noe med "grilldress" eller noe lignende litt spydig.

 

Hun er ellers en grei dame og jeg liker henne godt ellers, men akkurat disse to sidene kan jeg være foruten, og ghruer meg til å måtte "forsvare" barna mine.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjære vene, har hun ikke annet å finne på enn å kommentere bekledningen til andre folks barn så burde hun funnet seg en hobby!!!

 

*gosj*

Skrevet

Håper hun har vett nok til å ikke gjøre det så barna dine hører det? Synes for min del hun høres litt tragisk ut jeg. Du får koke sammen noe så du ikke er helt uforbredt når hun begynner;o) Og finne på BRA kommentarer å slenge tilbake hehehe.

Skrevet

Hvis et voksent menneske ikke har annet å gjøre enn å kritisere andres barns bekledning vil jeg tro at hun har et problem... Folk har forskjellig smak å det burde da denne damen forstå også, jeg skal innrømme at jeg selv tenker mitt når jeg ser unger i veldig møkkete og skrukkete klær eller klær med teksten sexy o.l. på, MEN jeg ville aldri komentert dette til noen og eg reagerer ikke på at folk har forskjellig til fra hva jeg har. Når det kommer til bleieslutt så håper jeg virkelig at hun ikke komemr til å komentere dette foran lille jenta de! Å gjør hun det så får du ta igjen med samme mynt, kritisere ennes barneoppdragelse..

Skrevet

Hvis hun er så grunn hadde jeg jammen ikke orken en ferie med henne jeg heller! Sorry.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...