xxxo Skrevet 24. juni 2007 #1 Skrevet 24. juni 2007 vi drar tiiidlig tirsdag morgen på festival, og NÅ sier sambo at vi må ha nytt telt! spurte han for flere uker siden, og da sa han at det gamle ar bra nok. en ting er å finne et rimelig telt, men dette med så og så mange mm med vann.. skjønner ikke det der jeg.. hvor mye bør det være? og hvis noen har no tips om hvor jeg finner telt, regn poncho og støvler eller andre sko som tåler litt regn og tråkking for en billig penge er det bare å si ifra!
SunRoad. Skrevet 24. juni 2007 #3 Skrevet 24. juni 2007 Såg at på Jysk så har de telt som slår seg opp selv, det må være helt genialt! Ellers så har vel de billige støvler på Europris? Økonomisko? Plantasjen?
Sjokoholikern Skrevet 24. juni 2007 #4 Skrevet 24. juni 2007 http://www.jysk.no/index.htm jysk har superbillige telt, der står det også hvor mye mm regntrykk de tåler )
xxxo Skrevet 24. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 24. juni 2007 takk, takk. vet noen hvor mye vanntrykk et telt minimum bør tåle for å slippe å bli bløt hvis detr høljregner i et døgn eller to?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå