Gå til innhold

Flere her som ikke har noen til å passe barnet/barna?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Føler at aller her "inne", har barnevakt rett som det er, og dere er heldige!

Moren og faren min kan passe jenta vår en time eller to, men mer enn det orker dem ikke (de er syke)

 

Kjenner heller ingen som kan passe henne, har jo ei venninne og en kamerat som sier de kan passe henne, men stoler ikke på dem sånn at jeg lar dem gjøre det. Kanskje når jenta vår blir større.

 

Får da bare alene tid med sambo når jenta vår sover. Merker dere at det sliter litt på forholdet iblant? At dere ikke får den tiden dere trenger sammen?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja vi har ikke noen til å passe:-(

Aldri barnefri, kan aldri gjøre noe sammen.

Har to barn på 3,5 år og 13 mnd, og de har sovet borte 1 gang.

Skrevet

Kan dere ikke høre på helsestasjonen om de kjenner til noen som er kvalifiserte til dette.En kamerat som er alene fikk hjelp til pass en helg i måneden, men han var alene, uansett så kan det være at vet om noen som ønsker å sitte "barnevakt/avlaste men som har erfaring/\kunnskap nok til at dere vil føle dere trygge..

Skrevet

må legge til at vi ikke får tid sammen på kveldene eller nettene helelr, fordi ungene sover jo aldri samtidig, en av de våkner alltid...:-(

bor 60 mil unna familien.

Skrevet

Vi har heller aldri barnevakt.

Så å gjøre noe sammen bortsett fra å lage god mat hjemme og se film etc gjør vi ikke.

Men vi går på kino og kafè sammen med venner da, dog ikke sammen.

Sliter på forholdet... Jo, gjør nok det...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...