Gjest Skrevet 22. juni 2007 #3 Skrevet 22. juni 2007 Du er ærlig men må innrømme at jeg "bor" ikke her... så faktisk blir kjempeoveraska hvis noen husker meg at all (men jeg husker deg, siden jeg har en Selma oxo)
haater husarbeid Skrevet 22. juni 2007 #4 Skrevet 22. juni 2007 Jeg har ikke akkurat lagt så masse merke til hva du skriver, men jeg har smilt noen ganger av nicket ditt og tenkt; jammen er det ikke bare meg hehe.
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 22. juni 2007 #9 Skrevet 22. juni 2007 Ja!:-) Skal skrive pm til deg nå...morsomt at du har en Selma og jeg en Telma!
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 22. juni 2007 #10 Skrevet 22. juni 2007 Snulla våkna så det tok litt tid, men er sendt nå!:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå