Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dumt spm sikkert, men må vannet man blander mme med kokes først, eller kan man bare varme det opp til drikkeklar temp? Har nemlig sånn flaskevarmer.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ok. Takk for svar. Kan jeg forresten ha ferdigkokt vann i kjøleskapet og så varme det opp til drikkeklar temp?

Skrevet

Det kommer an på hvor gammel han er. Jeg fikk beskjed på hs at jeg ikke trengte koke vannet da babyen var 6 måneder, etter det var det nok å bare varme det.

Skrevet

Jeg pleier å gjøre klar flere flasker av gangen med kokt vann. Setter det i kjøleskapet og varmer opp og blander i pulveret rett før babyen skal ha mat. Ganske lettvint.

Skrevet

Aner ikke om du kan koke det i forkant, men å koke det hadde jeg gjort uansett hvor gammel baby er.. :)

Skrevet

Han er 3 mnd snart, så da må jeg nok koke vannet da. Men da kan jeg jo gjøre klart flaskene med kokt vann og sette de i kjøleskapet. Genialt! Tusen takk for alle svar.

Skrevet

Hvis du blander 2 deler kjøleskapskaldt kokt vann med 1 del kokende vann får du rett temp. Veldig lettvint!

Skrevet

nei det må ikke kokes vist ungen er over 6 mnd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...