Gå til innhold

hipp hurra for meg:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

hurra for meg som fyller mitt ja meg vil jeg gratulerer alle i ring om kring med de står :) 22 år i dag:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med dagen snuppa!!!!!! Ha en strålende dag da! Håper du har en liten bursdagsgave i magen også... hihi!!! Kos deg da!!!

Skrevet

Gratulerer så mye med dagen!!!!=)

Skrevet

Gratulerer så med dagen :) du har sikkert skrevet en pm til meg, men jeg kommer ikke inn på min side. Skjønner ikke hva som er galt. Håper du får en fin feiring, og kanskje du får en forsinka bursdags gave og etterhvert ;) klem

Skrevet

tusen takk for hyggelige gratulasjoner:) nå sitter vi bare og venter på mamma og pappa og svigers... hehe..og ikke minst pakker... thihi

Skrevet

Grattis med dagen...

 

Har selv bursdag i dag...drit kult å se en til på samme degen "min"...=oD

 

Blir 25 jeg da..hehe...

 

masse klemmer

 

Skrevet

ååå nei har jeg ikke dagen helt for meg selv??? hehe... trodde det jeg skjønner du:P gratulerer så masse med dagen, fått noe fint uten om en spire i magen?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...