1 gull 07,1 gull 2010. Skrevet 21. juni 2007 #1 Skrevet 21. juni 2007 gutt..først sa de gutt,så jente så gutt igjen..så er litt i tvil selv nå..hmm
twoboys & a girl Skrevet 21. juni 2007 #2 Skrevet 21. juni 2007 Betryggende å vite. Du spurte ikke hva konklusjonen ble til slutt??
sol og varme Skrevet 22. juni 2007 #3 Skrevet 22. juni 2007 hmmm, skjønner godt du er i tvil da ja... var selv på ultralyd i går - men den lille var litt sjenert så vi fikk ikke se noenting vi... navlestrengen lå godt mellom bena i tillegg så det var helt umulig - jordmor sa at det blir som å putte fingeren i munnen og så opp i lufta og kjenne hvor vinden kommer ifra og si jente...gutt... så - får bare vente å se... blir vel sikkert flere ultralyder tenker jeg, var totalt på 6 stk i forrige svangerskap... lykke til
Fru Lillamum Skrevet 22. juni 2007 #4 Skrevet 22. juni 2007 Jeg har også vært på ultralyd idag Vi skal ha en liten gutt.... Den var ikke sjenert i allefall... der så man tydelig en pung og en liten tissemann Utrolig artig... skal tilbake i september for å sjekke om han vokser som han skal pga sykdommene min... gleder meg til og se han igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå