Gå til innhold

TRENGER RÅD FRA ERFARNE DAMER ;) NÅÅ..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nettopp vært hos jordmor og hun prøvde å kjenne på mormunnen med fingrene. Hun prøvde å frigjøre noen hormoner siden jeg har termin lørdag og ingen tegn til fødsel. stripping?? var ingen åpning, noe utvidet, men kom liksom ikke helt til sa hun. Men nå kommer det blod og murringer.. noen som har erfaringer??? fikk også modnings akupunktur. men er innstilt på at jeg må gå langt over..:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Husk at fødselen kan starte uten at det er tegn til det dager i forveien. Kan komme helt brått, slik mange her inne har beskrevet.

Skrevet

Hvordan gjør hun når hun frigjør hormoner...? :-/

Skrevet

hun tar to fingre og "massere" mormunnen.. VONDT!!

Skrevet

Uffa, det høres ikke godt ut nei...

 

 

Skrevet

Jeg syns det høres litt ekkelt ut jeg.. At noen andre skal putte fingrene oppi der og...krafse lissom.... =//

 

Skrevet

Hm.... Jeg ser ikke på det på den måten, når en jordmor eller gynekolog gjør det, det er jobber deres liksom...

Skrevet

sitter med masse murringer ikveld hvertfal.. så om det har hjulpet meg litt likevell har passet meg utmerket:) selv om jeg fortsatt sikkert ikke er mere åpen enn i formiddag. noen som vet hvor fort man kan bli moden da??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...