Enliiitentil? Skrevet 21. juni 2007 #1 Skrevet 21. juni 2007 Merker at tulla syns d er veeeldig kjedelig å ligge i vogn og derfor må jeg bære henne, trille vogna med handlekurv oppi. Har prøvd å heise opp liggedelen men nei, enten sklir ho nedi eller så faller det ikke i smak. Tenker ikke at ho skal sitte rett opp og ned i sportsvogna, mer bygge litt opp og at ho kan sitte-ligge og se? Har en Mei Tai til ho også men får den ikke helt til:/ Ja, ho er forresten 3 mnd.
Gjest_1001 Skrevet 21. juni 2007 #2 Skrevet 21. juni 2007 Hmmm... Om du har begynt å bruke vippestol til henne kan du sikert bruke vognen på samme innstillingen som vippestolen. Men helst kun til korte turer da. Som regel så sovner jo de små etter ganske kort tid med trilling og da er det bare ¨å legge ryggen flatt igjen. Min var forresten 5 mnd + før når han flyttet over i sportsdelen. Da var han lei av bag.
winneboo Skrevet 21. juni 2007 #3 Skrevet 21. juni 2007 Vesla vi mi var 7mnd før vi bytta til sportsdelen. Heldigvis klaga hun ikke før for hun sovna som regel hver gang vi trilla tur. De skal jo helst ikke sitte så mye før de greier å sette seg opp selv, men alt med måte såklart.
mammmamia ** Skrevet 21. juni 2007 #4 Skrevet 21. juni 2007 Vi hadde en sportsvogn med ergonomisk sittedel, så begynte å bruke den ved ca 4 mnds alder, da skled vi den bare litt opp (trinnløs regulering) og så ned igjen om hun sovnet eller ble rastløs :-) Begynte å bruke sportsvogna fast fra 5,5 mndsalder :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå