ragna Skrevet 21. juni 2007 #2 Skrevet 21. juni 2007 hmm, nja.....tror nok samme regler gjelder der.....
Sibas Skrevet 21. juni 2007 #3 Skrevet 21. juni 2007 Vet ikke om det er påbudt, men jeg bruker det. Syntes jeg gjør mitt da. Vet jo aldri om noen kjører inn i oss. Da er det godt å vite att de iallefall har på hjelmen. De syntes ikke det er plagsomt.
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2007 #4 Skrevet 21. juni 2007 ja det er vel det. Men jeg hadde ikke brukt det på sønnen min, det ser jo så teit ut. Vil ikke han skal bli mobbet for det. ærlig talt.
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2007 #5 Skrevet 21. juni 2007 Mobbet? Når man er i en sykkeltilhenger så er man vel ganske så liten? Hvem er det som mobber spebarn da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå