Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet priser på sånne matter i "gummi" som man har på gulvet? Og evt hvilke butikker..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Barnas beste har tilbud på dem nå (i tr.heim i hvertfall...)

str. 100 x 180

Koster 450,- kr (nedsatt fra 699,-)

Skrevet

hmm. barnas beste.. finnes d på østlandet tro?

 

Skrevet

Sjekket hjemmesiden deres og det virker som om det bare er her i tr.heim.

 

Men kanskje andre butikker har tilsvarende tilbud ... de pleier jo å følge hverandre nokså tett i pris og kampanjer...

 

(Uansett ligger nok prisen på +/- 700 kroner dersom du kjøper til fullpris.)

Skrevet

Tilbud hos baby Shop til 499,- 100x180

Skrevet

Sportsbutikker har dem.

 

Selv kjøpte jeg et sånt kjempepuslespill i en lekebutikk som du kan sette sammen som en matte eller en firkant. Terning, på en måte. Helt genialt. Billigere enn mattene og gøy for småen nå når han kan bruke den til puslespill :o)

Skrevet

Babycomfort har matter til 299kr.

 

Er det egentlig verdt å kjøpe slike matter?

Det er vell bare mens babyen enda ligger i ro de blir brukt?

Så fort de kryper blir de jo for små. Når de senere går, setter de seg jo ned på gulvet overalt likevell.

Skrevet

ser for meg at d er godt å sitte på for oss voksne på golvet, og enda kjekkere når den lille begynner å skal forske m å sitte/krype osv. Også greit slik at storesøster kan være m å kle på og lignende. Savnet i allefall en slik en når hun var liten,. men som du sier-det blir nok bare brukt en kort periode.

Skrevet

Ser hjemme hos venner av oss med barn i alderen 0-4 at disse mattene blir brukt mye, også etter at ungene begynner å krype/gå.

Ungene liker godt å sitte på dem når de leker med klosser, dukker, biler eller hva det skal være...

Også er de fine å sitte på for voksne som fort blir støl i baken!

Skrevet

Sånne matter er veldig kjekke å ha.

Babyene kan jo bruke de mange mndr før de begynner å krabbe ( vår lå iallefall på gulvet fra han var et par-tre uker), og så er de lune og gode.

Og ikke minst god for mor og far å slenge seg nedpå når barnet etterhvert vil ha deg ned på gulvet for å bygge lego i timesvis,hehe ;o)

Babyene får også veldig godt feste på matten, i motsetning til stoffmatter, når de skal begynne å bevege seg. ( veldig glatt på f.eks parkett)

Og for de sportye mammaene, kan matten brukes til treningsmatte :oD

Skrevet

Da har jeg ingen unnskyldning for å starte å trene etter fødselen heller da;-) Hmm...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...