Gå til innhold

bare jeg som aldri har sett en slimpropp? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

har født 4 ganger,men slimpropp?? jaja,vannet har heller ikke gått før jm har stukket hull. den kommer vel sammen med foster vannet da? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min var bare en bitte liten greie, tror jeg...hvis det var slimproppen

i det hele tatt :o)

Skrevet

ingen slimpropp her heller... aner ikke når vannet gikk sist....endten under fødsel eller når jeg fikk klyx.haha

Skrevet

Har ikke sett den jeg heller, å vannet gikk aldri hos meg, det var så lite.

Skrevet

Jeg har født en gang men så ikke noen slimpropp. Vannet gikk ikke hos meg heller før jm stakk hull så kanskje det er derfor.

Skrevet

Jeg har født 4, men ikke sett noen propp........Dvs - mulig det kom noe slik siste gang, men minnet bare om litt seig utflod, og var ikke mye. Så det er vanskelig å si om det hadde noen sammenheng.

Vannet gikk på nr 3, men fant ikke noe propp da eller jeg altså!!

Jeg har også fire jenter, men blir nok ingen gutt her!!! hehe

Lykke til da!!

Skrevet

hehe oki,trodde det var jeg som var helt fjern jeg :)

Skrevet

jeg har heller aldri sett slimproppen, ikke når vannet gikk heller (vannet gikk når jeg satt på do hjemma).. hadde aldri hørt om slimproppen før jeg leste inne på disse sidene..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...