Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 20. juni 2007 #1 Skrevet 20. juni 2007 Bare litt klar om dagen for å finne ut om vi har klart å få en spire igjen og siden det er litt tidlig for IKM(ca 5 dager kanskje) kjøpte jeg EL-test(QR) for 1 gang... Jeg forstår ut av det dere skriver her fra før at den er positiv for EL om teststreken er like sterk eller sterker enn kontrollstreken. Men hva om man får en teststrek som er nesten like sterk som kontrollstreken (som jeg gjorde idag)?? Hvis det ikke er et positivt resultat hvorfor kommer det opp strek? Erfaringer?
Lille Gumman Skrevet 20. juni 2007 #2 Skrevet 20. juni 2007 Hei Testa også i dag og fikk samme resultat som deg. Hva skal man tro? Etter mine beregninger så er det for tidlig for EL, så jeg vet ikke om jeg skal tro den er negativ eller positiv. Jeg er mer forvirra nå enn før jeg tok testen.
Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 20. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 20. juni 2007 Må innrømme at jeg er en smule desperat her.. Det er jo tross alt en 7pk er det ikke?? Jeg tok nå en test til for nå er det leeenge siden jeg har drukket og dermed ennå mer konsentrert urin, og nå er det ikke tvil. Test streken er er sterkere enn kontrollstreken! Jeg vet jeg må ta en grav test etterhvert, men er det slik at erfaringene her tilsier at man da er gravid??
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 Hei=) Det høres ut som du kan være gravid ja! Men du kan desverre ikke være sikker før du har tatt en graviditetstest. Du kan lese om å bruke EL-test som graviditetstest her: http://pernille.info/opk_as_hpt.htm Masse lykke til!=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå