Anonym bruker Skrevet 20. juni 2007 #1 Skrevet 20. juni 2007 kan det ikke heller gå over til skikkelige rier.... Kommer i ett sett.. Andre som har det slik?
MissiCippi Skrevet 20. juni 2007 #2 Skrevet 20. juni 2007 Har 9-10 uker igjen og har slitt med kynnere i 10 uker alt!! Holder på å bli SPRØ!! Får beskjed av legen at d er pga at dette er nr. 3.. Fattig trøst! Jeg vil ikke ha rier enda (!), men d er skikkelig slitsomt med disse håpløse kynnerne! I tillegg bekymrer d meg.. Er redd noe skal sette i gang leeeenge før tiden..
VinterSol+2 Skrevet 20. juni 2007 #3 Skrevet 20. juni 2007 tror ikke dere trenger å bekymre dere.. jeg har hatt mye kynnere siden uke 18, og føder visst ikke noe mer for tidlig for det. er bare muskeltrening, skal ikke ha innvirkning på modning.. (med mye kynnere mener jeg i snitt sånn ti stk i timen jevnt over hele døgnet..) men plagsomt er det jah!
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 Jammen jeg har bare 19 dager igjen og er så fryktelig lei. Vil så gjerne bare bli ferdig med heile greia
VinterSol+2 Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 jeg har 8 dager igjen, og har like mye kynnere som hele veien.. ser ikke ut til at det hjelper, desverre. men det det hjelper til, er at musklene er topptrent NÅR du føder, sånn at de er sterke og kan presse skikkelig. du skal se babyen kommer snart:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå