Trønderjente82 Skrevet 20. juni 2007 #1 Skrevet 20. juni 2007 Noen som vet hvor man får tak i dette? Finner bare gult, rosa eller blått. Vil bare ha et helt enkelt i plast da vi kommer til å ha den stående i dusjen på gjestebadet (har bare forheng der og ikke dusjvegger eller kabinett).
Bolla&mikrogutten:) Skrevet 20. juni 2007 #2 Skrevet 20. juni 2007 Jeg kjøpte faktisk et stellebord på IKEA, helt enkelt og ikke "typisk" stellebord. Kosta bare 200 kroner, og jeg syntes det ble kjempefint. Måtte selvfølgelig få sambo til å male det hvitt (var i trefarge fra før), noe som ble gjort i to omganger. Anbefales:) Er ikke badebalje i stellebordet, men god plass til å sette badebalje oppå. Jeg har en liiiten mistanke om at vi kommer til å bli strålende fornøyd:)
prøvekluten+3små Skrevet 20. juni 2007 #3 Skrevet 20. juni 2007 det stellebordet har jeg og...sniglar tror jeg det heter..anbefales på det varmeste! kjøpte og på ikea sånn matte til å ha oppå,samt badebaljen,som forøvrig akkurat får plass under stellebordet;O) badebaljen der var forøvrig og genial,for den har sklibelegg i bunn;O)
Bolla&mikrogutten:) Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 Så bra smak du har prøvekluten;) Så ikke at det fulgte med balje på det jeg, er den hvit? Har faktisk satt opp stellebordet allerede, såkalt tidlig ute..hehe:)
prøvekluten+3små Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 hihi,i like så du! er du langt på vei da? baljen jeg har er turkise,men kommer da sikkert i flere farger regner jeg med;o)er så fornøyd med det stellebordet,du aner ikke..hehhe,mitt eneste problem er,at jeg nok må kjøpe et til,for per dags dato,så er det i flittig bruk på vaskerommet som klesbretteoglagringsbord;O) har du fått i matta som ska være oppå og eller?
Bolla&mikrogutten:) Skrevet 20. juni 2007 #6 Skrevet 20. juni 2007 Jeg gikk akkurat inn i min 25. uke:) Men greit å ha noen ting på plass, hihi:) Høres jo flott ut at det kan brukes til andre ting, ser for meg at det kommer til å bli noe sånt til oss også, inntil lillegutt skal okkupere det. Kremt..har kjøpt matta og lagt den oppå, og kjøpt noen fine håndduker, klarte ikke å dy meg for å se hvordan det ble.. og gjett om det ble fiiint:) Godt å høre at du også har satt det opp:)
prøvekluten+3små Skrevet 20. juni 2007 #7 Skrevet 20. juni 2007 hihi,satte da opp mitt for to og et halvt år siden jeg da;o) har en på nettopp 2,5 år,og gadd da liksom ikke ta det ned igjen;O) men som jeg sa,så er det flittig i bruk og har vært heletida;O9da er du ikke langt unna meg i termin da,jeg er 23+5 i dag
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå