Persille,Smule og lille Trille Skrevet 20. juni 2007 #1 Skrevet 20. juni 2007 Er det noen her inne som brukte dette mot halsbrann under svangerskapet og har erfaring med det? Legen min har skrevet det ut til meg fordi ingen av de du får på apoteket uten resept virker godt nok, men jeg er så redd for at det ikke skal være bra for babyen (er 31 uker på vei). Håper noen kan dele sin erfaring med meg. Så mange som mulig På forhånd takk.
Attpåklatten :-)™ Skrevet 20. juni 2007 #3 Skrevet 20. juni 2007 Titter innom fra Hellas solen jeg! Men kan berolige deg med at det overhodet ikke er skadelig for barnet. Jeg gikk paa tildels hoye doser i svangerskapet da jeg har reflux(slapp lukkemuskel mellom spiseroer og magesekk). Saa ikke vaer bekymret. Legene vet hva de gjoer i dette tilfellet!
Persille,Smule og lille Trille Skrevet 20. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. juni 2007 Tusen takk for svar, ble mye roligere nå Har tatt bare tatt det i en og en halv dag og det hjelper virkelig. Ha en fin ferie!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå