Shabby Cheap Chic Skrevet 19. juni 2007 #1 Skrevet 19. juni 2007 Hmm, har tråla 4 forskjellige butikker i dag men INGEN har den... buhu.. er det noe annet jeg kan bruke istedet?
It's all about me Skrevet 19. juni 2007 #2 Skrevet 19. juni 2007 Begynner å få på følesen at den har gått ut. Vært i mange butikker over lengre tid, butikker hvor jeg har pleid å kjøpe den. Ikke bare er det helt tomt, men lappen på hyllekanten er borte også. Kan ikke skjønne hvorfor, det er ikke akkurat ovefflod av vellinger i Norge.
Shabby Cheap Chic Skrevet 19. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 19. juni 2007 jeg så på hyllekantene også men sto ikke noe maisvelling der.. er det noe annet an kan bruke i stedet for dette da??
It's all about me Skrevet 19. juni 2007 #4 Skrevet 19. juni 2007 Nå har Nestle fullkornsvelling fra 8 måneder, eller så kan du lage velling av 4 eller 6 måneders grøtene. Bare blande litt tynt.
Shabby Cheap Chic Skrevet 19. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 19. juni 2007 ok, takk skal du ha... får prøve en siste butikk imorra før jeg kjøper noe annet.. var på hjemmesiden dems og der sto maisvellinga i alle fall.. sto ikke noe om at den var tatt ut av produksjon, men kanskje ikke butikkene i norge tar den inn mer.. synd..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå