Gå til innhold

Når bytte til sportsdel??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en sønn på snart fem mnd og han vil ikke lenger ligge i bagvognen. Så lurer på når dere har skiftet til sportsvogndelen???

Er jeg for tidlig ute???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vurderer det samme. Min sønn er også fem mnd. (født 14. januar) og han er kjempesint når han ligger i vognen, men hvis jeg løfter ham bittelitt opp er han knallfornøyd....så jeg tror jeg skal skifte. Den kan jo legges helt ned, sportsvogndelen også.

Skrevet

Var akkurat det samme her. Bytta da han var 5 mnd og fikk en ny unge. Uansett om jeg ikke alltid satte opp ryggen på det nederste hakke, så fikk han sett mye mer. Og han så meg bedre. Så bare bytt du:)

 

Hvilken vogn har du forresten?

Skrevet

Jeg bytta når han var 6.5 mnd..

Skrevet

Jeg har emmaljunga duo edge, så kan jo vippe ryggen litt opp i bagvogndelen, men føler at det blir mye enklere å bare bytte..

Takker for svar...

Skrevet

Har samme vogna jeg og. Og det er mye stødigere for ungen med ryggen litt opp i sportsvogna. Slik følte jeg det iallefall. I bagen er det jo bare ett hakk, og det er ganske bratt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...