♡♂Joakim-05.08.07 HØYGRAVID♂♡ Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 Syns dere det er greit med tanke på hygiene? Og hvor lenge holder en pumpe??
Ladybug~N&E Skrevet 18. juni 2007 #2 Skrevet 18. juni 2007 en god rens på pumpa så er vel den så god som ny?? Jeg skal låne venninna mi sin jeg;)
♡♂Joakim-05.08.07 HØYGRAVID♂♡ Skrevet 18. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. juni 2007 og mener dere det er verdt å koste på litt ekstra å kjøpe elktrisk?? hva passet dere, som har barn, best??? er det verdt det??
Gjest Skrevet 18. juni 2007 #4 Skrevet 18. juni 2007 Personlig mener jeg at det er visse ting det er best å kjøpe ubrukt. Brystpumpe er en av de. Men det er sikkert bare hysteri, men det bryr jeg meg ikke noe om ) Jeg ville ikke solgt brukte tåteflasker heller...
Turid Laila Skrevet 18. juni 2007 #5 Skrevet 18. juni 2007 Jeg skal låne tante sin, den har en venninne av henne også brukt. Er jo bare å koke alle delene
Plutselig_gravid Skrevet 18. juni 2007 #6 Skrevet 18. juni 2007 hei på deg. Hvorfor ikke kjøpe brukt? Er jo bare til å koke den i vannbad så er den god som ny og helt bakteriefri:o) Når det gjelder pumper så må du egentlig bare prøve deg litt frem. Jeg lånte en elektrisk av en venninne. Funket bra den. Hadde aldri problemer med utdrivningsrefleks og pumping... Kjøpte meg en egen pumpe - avent sin (ikke elektrisk). Og den synes jeg var myyyye bedre. Gikk kjappere å pumpe seg og det kom mer ut og ikke minst var den mer behagelig. Synes det var vanskelig de første gangene - men så fikk jeg skikkelig teken:o) Pumpet ut en 100ml på under 5 min, mens med den elektriske tok det 10 min. Men den elektriske (medela) var god den også.
-oOOOStorken AirlineOOOo- Skrevet 18. juni 2007 #7 Skrevet 18. juni 2007 sikkert ikke noe galt i å kjøpe den brukt men personlig så velger jeg å kjøpe den ny=)
♡♂Joakim-05.08.07 HØYGRAVID♂♡ Skrevet 18. juni 2007 Forfatter #8 Skrevet 18. juni 2007 takk for svar jenter :-) da blir det muligens brukt her, hehe.. avent ikke elektrisk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå