Lille Filur Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 vil bare si ifra til deg at du bør slette profilen din. Fikk ikke sendt deg pm, sorry, men ville bare si ifra.
Expat Skrevet 18. juni 2007 #3 Skrevet 18. juni 2007 Klikker vi på nicket ditt i teksten så ser vi ditt gamle nick...
* 5 om dagen * Skrevet 18. juni 2007 #4 Skrevet 18. juni 2007 vi ser ditt "gamle" jeg, men synes ikke det gjør noe, for du er temmlig anonym likevel.... tenkte på deg i går...... trist at det har gått så galt, men kanskje like greit på sikt???nå ser du jo åssen mann han er..... *trøsteklem*
Gjest Skrevet 18. juni 2007 #5 Skrevet 18. juni 2007 Prøvde å slette det men det fungrer ikke. Nå står det jeg er født i 1981 av en eller annen grunn. Stemmer ikke det heller men det er ikke så farlig egentlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå