Blue Lady Skrevet 17. juni 2007 #1 Skrevet 17. juni 2007 Er 32+1 i dag, og jeg synes magen har sunket sånn.. Den ER lavere, jeg føler ikke jeg har magen opp under armene og jeg får puste bedre.. Men er ikke det litt tidlig? Sist sank den ikke før uke 37 eller no sånt..
bambi på isen Skrevet 17. juni 2007 #2 Skrevet 17. juni 2007 Med min tredje sank magen 2 måneder før termin. Det var super deilig, kunne jo endelig puste normalt igjen
Blue Lady Skrevet 17. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. juni 2007 Ja det er utrolig godt! Blir bare litt bekymret for at det skal gjøre at fødselen starter før.. her er bilde av magen http://www.stineverden.blogspot.com/
♥Emma*21febr06♥ Skrevet 17. juni 2007 #4 Skrevet 17. juni 2007 mener magen min begynte så smått å synke en god stunf før termin. Tror det er individuelt, men du skal vel bare være glad for at babyen er på rett vei;-) Her festet hodet seg tidlig også, men jeg fødte dagen etter termin! Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå