SuperMoM*to jenter* Skrevet 17. juni 2007 #1 Skrevet 17. juni 2007 noen som har erfaringer med vogna Cerox fra emmaljunga?? som de vil dele? har så lyst på denne vogna;) hva ligger prisen på?
Jente89 ♥ Skrevet 17. juni 2007 #2 Skrevet 17. juni 2007 vi hadde denne vogna da jenta ble født, å i 3mnd.. da kjøpte vi ny, for jeg var så dritt lei av å stramme kalæsjen og den var så stor å tung syns jeg.. men altså.. på 4hjul er den en knallvogn! prisen ligger vell på ca4000
SuperMoM*to jenter* Skrevet 17. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. juni 2007 ok:) takk for svar:) kjekkt å vite ting som en ikke får vite i butikken;) ivertfall når en skal bruke såpass med penger på det:P
Jente89 ♥ Skrevet 17. juni 2007 #4 Skrevet 17. juni 2007 ja etter 3mnd så skle kalæsjen ned hele tiden, å vi måtte stramme den hvær 2dag, så tungvindt.. men den var så praktisk for det er vendbart håndtak, så man kan snu hele mens barnet sitter oppi.
Skåpmusa Skrevet 17. juni 2007 #5 Skrevet 17. juni 2007 Jeg har denne vogna og er kjempefornøyd. Ingen problemer. Eneste minus er liten kurv under. Tror du må regne med over 4000 for den. Hvertfall hvis du skal ha med hard/mykbag osv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå