Gjest Skrevet 16. juni 2007 #2 Skrevet 16. juni 2007 Ikke bry deg om naboen. Bruk heller en time på å lete på finn.no og zett etter bolig. Kanskje dette er det siste puffet for at dere finner et mer fredelig sted å bo :-)
snuppi min Skrevet 16. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 16. juni 2007 Har vært så fint å bo her intill denne naboen flyttet inn ( Tror jeg skal snakke med styret, kan man sende en anonym klage?
Lille Filur Skrevet 16. juni 2007 #4 Skrevet 16. juni 2007 ta igjen, det pleier jeg å gjøre. I morgen er de sikkert ganske så slitne så da får du skru på musikk høyt eller bråke i nærheten av der de har soverommet... henge opp bilder eller liknende?
Lille Filur Skrevet 16. juni 2007 #5 Skrevet 16. juni 2007 De vil nok finne ut av hvem som har klaget (styre altså) fordi det er vel ikke sååå mange muligheter for hvem det kan være? Like greit å stå for det man sier, for det der er noe alle synes er irriterende!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå