Guttemamma x 3 Skrevet 16. juni 2007 #2 Skrevet 16. juni 2007 Har ikke erfaring, men to i min forrige barselgruppe hadde det og var veldig fornøyd. Den ene av dem var flerbarnsmor og hun sa at det var den beste investeringen hun hadde gjort på babyutstyrsfronten. (dyr ja, men kan selges på Finn når du ikke har behov for den lenger) Så denne gangen skal vi også kjøpe hengevugge.
Snuppa mi og meg+spiren♥ Skrevet 16. juni 2007 #3 Skrevet 16. juni 2007 Hei!! Jeg har kjøpt leandervugge som skal henge her i stuen... Gleder meg veldig til babyen kommer, så vi kan ta vuggen i bruk=) Jeg kjøpte den fordi jeg hørte så mye positivt om den!
2(3) Skrevet 16. juni 2007 #4 Skrevet 16. juni 2007 Jeg har også kjøpt den. Skal ha en krok i taket i stua og event en på soverommet hvis baby'n sover dårlig om natten, kjekt og gi vuggen et lite spark og håpe på mer ro:) Lett å flytte mer seg og veldig fin!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå