FrøkenSprøken Skrevet 16. juni 2007 #1 Skrevet 16. juni 2007 Tusen takk for et flott tips! Har vært inne på utenmelk.no, og siden er jo bare heeelt genial! Jeg fikk påvist laktseintolleranse for snart to uker siden, og har vært ganske motløs, siden jeg følte at jeg ikke kunne spise noen gode ting lenger, men etter å ha vært inne på denne siden ser jeg mye lysere på alt:) Skal på butikken og handle nå
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 18. juni 2007 #2 Skrevet 18. juni 2007 så ikke denne før nå jeg :-) Bare hyggelig :-)
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 18. juni 2007 #3 Skrevet 18. juni 2007 Om du oppdager andre ting uten melk eller ting på lista som det har blitt melk i (hender de endrer innholdet i produkter), har oppskrifter eller liknende, så send en mail til hun dom "driver" siden :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå