Lisa & lille Noah<3 Skrevet 15. juni 2007 #2 Skrevet 15. juni 2007 Fylt loff,hvis jeg bare finner oppskriften igjen:)
solkrem Skrevet 15. juni 2007 #4 Skrevet 15. juni 2007 grillet ytrefilet med grønnsaker i folie (mais, sopp, brokkoli, blomkål, gulerøtter) med pommefri og bearnaise!!
Piipii Skrevet 15. juni 2007 #5 Skrevet 15. juni 2007 Har lyst til å spise ute i dag jeg, så skal prøve å overtale gubben, hehe:) Ellers blir det taco, det har vi ikke hatt på over et halvt år da jeg plutselig ikke likte det, men nå tror jeg at jeg gjør det igjen, hehe
*Isabell* Skrevet 15. juni 2007 #6 Skrevet 15. juni 2007 Krydret grillbein med ris og bernesaus...Har fått helt dilla på det og kunne spist det 7 dager i uken nå, hadde jeg ikke vist bedre hadde jeg trodd jeg var gravid;)
SassyMom Skrevet 15. juni 2007 #7 Skrevet 15. juni 2007 Dolly Dimples pizza som vi tar med hjem MMMMMMMM og cola light til uhmmmmm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå