Dronningen! Skrevet 14. juni 2007 #1 Skrevet 14. juni 2007 Jobber du på hjerteavdeling med pasienter som har fått infarkt og ligger i koma?
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 14. juni 2007 #2 Skrevet 14. juni 2007 Det er pas som har hatt infarkt o.l ja.. Ikke hjerteovervåkning.. Bare vanlig sengepost.. Pas som har operert osv..
Dronningen! Skrevet 14. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. juni 2007 Ok..... Jeg mistet pappa i hjerteinfarkt for snart 5 år siden og da var jeg så nedkjørt av sorg over at han skulle bli borte sånn plutselig. Vi satt i 3 døgn å ventet på at det skulle skje noe, helst noe positivt (men utfallet ble negtivt.) De sykepleierene på overvåkningen var noen helt utrolige mennesker med store hjerter og varme armer. De passet på at vi spiste, drakk, sov , fikk litt fri fra ventingen og at vi fikk mye omsorg ellers. Dere gjør en uvurderlig (selv om du ikke jobber på overvåkningen) jobb i en vanskelig familiesituasjon..... Nå trengte jeg faktisk å tenke litt på alt som skjedde den gangen, deilig å få ut litt!
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 14. juni 2007 #5 Skrevet 14. juni 2007 Så trist at du mistet pappan din! Utrolig godt å høre at dere fikk en slik behandling! Er dessverre ikke alle som er like heldige med det! Selvom jeg mener det skal være en selvfølge! Så takk for at du sier det! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå