Gjest Skrevet 14. juni 2007 #1 Skrevet 14. juni 2007 hei dere! jeg får veldig vondt i magen av å gå.. og jeg går hele dagen på jobben nesten. Det kjentes ut som magen er for liten for innholdet og det spesielt gjennom de 100 kynnene jeg har for dagen... jeg er 25+3 nå så er så redd for å settei gang noe eg ikke en gang vil tenke på enda.. om kvelden er det enda vondere, da får kynnere som varer i mange timer. det har blitt vanskeli å slappe av... kan noen fortelle meg om dette er normalt? har snakket med jordmor, hun sa bare "ring føden eller legen" og følte jeg ikke ble tatt på alvor... takker for svar,,,
Anonym bruker Skrevet 14. juni 2007 #2 Skrevet 14. juni 2007 Syns du bør ta en prat med legen din hvis du er bekymret. Leste om kynnere at det kan hjelpe å legge seg ned og slappe av eller ta et bad.
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 14. juni 2007 #3 Skrevet 14. juni 2007 Ringte du føden eller legen da? Høres ut som du tilhører den gruppen som må sykemeldes grunnet kynnere, så ville straks dratt til lege!
Gjest Skrevet 14. juni 2007 #4 Skrevet 14. juni 2007 jeg skal ringe imorra...må ta en akuttime for fastlegen min er ikke tilstede og heller ikke jordmor.. typisk min flaks.. men godt å få tips fra dere det hjelper på ..
Frøya79 - dobbel glede :-) Skrevet 14. juni 2007 #5 Skrevet 14. juni 2007 Jeg mener bestemt at det ikke er normalt å ha det sånn som du beskriver. Håper du får en sykemelding sånn at du får stresset ned! Tenk på helsa og babyen fremfor arbeidsgiver. Lykke til videre! PS: Jeg hadde MASSE kynnere fra uke 25 og utover i forrige svangerskap - til og med noen "maserier" av og til fra uke 30, og jeg gikk helt til termin før jeg fødte - så du trenger ikke føde for tidlig, selv om det føles sånn :-) Lykke til i alle fall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå