kua kalva,drektig igjen Skrevet 14. juni 2007 #1 Skrevet 14. juni 2007 for tiden driver vi med utredning for å bli gravid igjen,vi har en datter på litt over 2 år. mine prøver viser ingen eggløsning, å fikk svar i dag på mannens sædprøve,den var normal. men i brevet sto det også at de avsluttet utredningen å jeg kunne ta kontakt med dem om 1 år om jeg ikke var blitt gravid!! HVA SLAGS PISS ER DET? skal ikke jeg,som alle andre få hjelp? de vet jo delvis hva problemet er? kan de ikke bare gi meg pergo f.eks? nei vettu hva,norge i dag er ikke det beste landet å bo i dersom du vill ha flere barn... sorry sytinga,men nå depper jeg big time...
Nicita73 Skrevet 14. juni 2007 #2 Skrevet 14. juni 2007 Så lenge alt er bra hos dere begge, gjør de vel ikke noe mer. Det er plenti av de som ikke kan få barn som trenger den hjelpen i første omgang. Min venninne prøvde i over ett år å bli gravid uten at det skjedde noe, de begynte utredning, og de fant ikke noe galt. De fikk beskjed om å prøve et halvt år til, om det ikke skjedde noe innen den tid, skulle de se på det igjen da. Hun er nå gravid, tror det gjelder å slappe av og ikke fokusere så mye på det, skjønner at ikke det er lett, men prøv, vet det har fungert for veldig mange. Lykke til:)
kua kalva,drektig igjen Skrevet 14. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. juni 2007 de har jo funnet ut at jeg ikke har eggløsning,så hvorfor kan de ikke hjelpe meg med det?
kua kalva,drektig igjen Skrevet 14. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 14. juni 2007 kan jo nevne at jeg har ikke brukt prev.etter jeg fikk lillemor
Sommer & sol:-) Skrevet 14. juni 2007 #5 Skrevet 14. juni 2007 hei. jeg har hørt at det kan lønne seg og begynne på p-piller for å få ting igang i kroppen.. gå på det i noen mnd også slutt.. har hørt at det har funket på flere... vet jo ikke om det funker på deg,men et tips ihvertfall:-)
Nicita73 Skrevet 14. juni 2007 #6 Skrevet 14. juni 2007 Beklager, det fikk jeg ikke med meg, da signerer jeg den over her, vet at det kan hjelpe med p-piller. Prøv det som prøves kan:)
~chess~ Skrevet 14. juni 2007 #7 Skrevet 14. juni 2007 Hva i all verden er poenget med å prøve i ett år til hvis de har funnet ut at du ikke har eggløsning...? Hørtes veldig merkelig ut. Kanskje det er mer hjelp å få hos en privat gynekolog? Ble du gravid spontant med førstemann, eller fikk dere hjelp?
kua kalva,drektig igjen Skrevet 14. juni 2007 Forfatter #8 Skrevet 14. juni 2007 med første så var det nok å bestille time til utredning så satt hun,men har tatt kontakt med en privat gyn,han ville hjelpe,men det re i tromsø å vi bor i alta,så vi må ta alt over telefonen,men det ofentlige stoler ikke jeg på mer. den private gynekologen syntes det var rart,men han har fått alle papirene fra h-fest å lest igjenom dem å kunne ikke forstå hvorfor de ikke ville hjelpe men når sant skal sies så har vell ikke h-fest det beste rykte på seg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå