ippemo får augustbaby Skrevet 13. juni 2007 #1 Skrevet 13. juni 2007 Nesten en uke siden ikm og testet negativt for tre dager siden. I dag tidlig brukte jeg morgenurin og det er en svak, svak lyserosa strek der. Jeg måtte ta testen ut i solen for å se den, streken synes ikke inne. Er det bare en skyggestrek da? Jeg har ikke så mye erfaring med Quick Response tester. Noen som vet?
Økologisk_knekkebrød Skrevet 13. juni 2007 #2 Skrevet 13. juni 2007 Jeg testet med Quick Response, og fikk en ekstremt svak strek, så svak at den nesten ikke var synlig, kunne bare se en svak antydning til rosa. Testet på nytt etter et par dager, og da var streken tydelig, så jeg var gravid. Lykke til!
Blind Gudinne Skrevet 13. juni 2007 #3 Skrevet 13. juni 2007 Har bare testet med QR (3 ganger), og fått skyggestreker hver gang. Tydeligere etter noen dager, men like fult positive. Vent en dag eller to og test igjen =) Lykke til, håper svaret blit det du ønsker!
ippemo får augustbaby Skrevet 13. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. juni 2007 Men det var en skyggestrek som egentlig var positiv? Har bare brukt Clearblue før, men de viser jo streker i hytt og gevær, derfor ville jeg prøve en annen test denne gangen. Uff, streken er så svak at jeg tror jeg innbiller meg den. Vises kun når sola skinner på den og den er veldig svakt rosa.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå