Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #1 Skrevet 11. juni 2007 *LOL* sjekker kjentfolk på facebook, og det er ganske så morsomt å se de bimboene jeg gikk på skolen sammen med. Like skrekkelige brune, med det samme pistrere overbleika håret. Det nye er at de ser ut som gamle kjerringer, rynkete som rosiner... Åh, gud så morsomt. Gleder meg til skolegjenforeningen. Det er kulere med nerder som har blomstret veldig, enn bimboer som ser ut som avdanka pornostjerner..
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #2 Skrevet 11. juni 2007 vet hva du mener, og du kan tro jeg kosa på meg da jeg var på 10årsjubileum. hahahaha!! Gled deg!! Det kan jeg si deg, det er SÅ gøy se de gamle kjærringene som en gang var skolens poppis, hahahaha, no more baby!!
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #4 Skrevet 11. juni 2007 ja jeg gleder meg skikkelig! Har truffet noen fra klassen i ettertid, og de har ikke kjent meg igjen med en gang. Forandret meg mye - til det bedre, heldigvis. Morsomt å bli sjekket opp - og kunne si nei - til klassens kjekkas - den gangen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå