ღDidrikmamsenღ Skrevet 11. juni 2007 #1 Skrevet 11. juni 2007 Skal til legen på 6-ukers kontroll neste uke, og da må jeg vel begynne å tenke på prevensjon! Vet ikke hva jeg skal velge. Hadde spiral etter sist fødsel, men kommer ikke til å ha det igjen. Blødde som en gris! P-piller kan man jo ikke ta når man ammer, minipiller da så klart. Men med min husk så hehe. Hva bruker dere da?
nickoline og supermann Skrevet 11. juni 2007 #2 Skrevet 11. juni 2007 Etter misslykket spiral og cerasetteforsøk.........har jeg endt opp med p-stav. Veldig fornøyd. ingen bivirkninger enda:)
solsikke pike+pikeimagen/uke41 Skrevet 11. juni 2007 #3 Skrevet 11. juni 2007 Hoppe av i svingen fungerte ikke her hi hi =0) men ble ett flott resultet enda en jente i magen =0)
ღDidrikmamsenღ Skrevet 11. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 11. juni 2007 Skal definitivt ikke ha flere barn, så hoppe av i svingen blir det i allefall ikke hehe
feitogflott Skrevet 11. juni 2007 #5 Skrevet 11. juni 2007 Fødte selv for 9 dager siden,men har så smått tenkt på prevensjon jeg også.. Lurer litt på p-sprøyta jeg da.. Noen med erfaringer kanskje???
makkapakka med spire Skrevet 11. juni 2007 #6 Skrevet 11. juni 2007 Jeg går nå på cerazette og har konstant blødning. Ringte legen idag for å bytte til p-sprøyta,men den var gått ut pga ben skjørhet.. Så da vet jeg ikke hva jeg skal finne på. Hoppe av i svingen er uaktuelt for meg, en fødsel til skremmer vannet av meg..
ღDidrikmamsenღ Skrevet 12. juni 2007 Forfatter #7 Skrevet 12. juni 2007 Noen som har erfaring med p-plaster da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå