Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #2 Skrevet 11. juni 2007 Nei, har lagt på meg 6 kg til nå, uke 35
♥Hilde & Emilie♥ Skrevet 11. juni 2007 #3 Skrevet 11. juni 2007 Jeg har fått masse strekkmerker på magen og har gått opp 14 kg!
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #4 Skrevet 11. juni 2007 hm..for sist jeg gikk gravid la jeg på meg masse og fikk strekkmerker allerede rundt 6 mnd, men denne gangen ingen sm jeg vet om enda..og har lagt på meg lite..og har bare en uke igjen..de kan jo fortsatt komme da, men håper jo ikke det da.. bare tenkte om vekta har mye og si om man får disse merkene eller ikke(i tilegg til hormoner da)
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2007 #5 Skrevet 11. juni 2007 i forrige sv så la jeg på meg 8 kg og fikk strekkmerker, men har ikke fått noen enda er 14 dager igjen, har lagt på meg 20 kg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå