@nne p@ l@nne Skrevet 11. juni 2007 #1 Skrevet 11. juni 2007 Dette hjelper vel bare hvis babyen er klar og vil komme ut?? Og det er vel snakk om mengder som skal spises. Jeg kunne nemlig ikke tenke meg å føde nå akkurat (10 uker til termin) og har tenkt å spise bringebær i sommer (er kanskje ikke det samme som kapsler heller?) Og masse rart det er kanel i også?
@nne p@ l@nne Skrevet 11. juni 2007 Forfatter #2 Skrevet 11. juni 2007 Mulig dette er skikkelig teit sp. Men jeg har før jeg har vært inne på bim aldri hørt om disse greiene. Så jeg har virkelig ikke peil!!!
prins 07, prins 10 Skrevet 11. juni 2007 #3 Skrevet 11. juni 2007 Bringebærkapslene er vel laget av bringebærblader, ikke bærene. Hvis bringebær kunne fremkalt en fødsel hadde det nok vært advart om det fra folkehelsa vil jeg tro. Kos deg du.
Gjest Skrevet 11. juni 2007 #4 Skrevet 11. juni 2007 Hei hei. Etter det jeg har hørt så er det ikke bringebærene men bladene som kan ha denne virkningen. så tror nok du kan spise bringebær. men nå er da ikke jeg noen ekspert heller.
@nne p@ l@nne Skrevet 11. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 11. juni 2007 Tenkte på det akkurat i det jeg lagret innlegget også:-) He,he pleier ikke å spise bladene så det går jo bra!!
Gjest Skrevet 2. juli 2007 #6 Skrevet 2. juli 2007 Og dytt til enda en bringebærtråd, bare for å irritere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå