Gå til innhold

Uff, en hel natt med oppkast hver time, stakkars jenta mi


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vært hos legen, og alt var bra. Håper bare det går over snart. Er så fælt å se hvor redd hun blir hver gang. Nå har hun ikke kastet opp siden kl. 7, så får håpe det holder seg.

Får se om hun klarer å holde på vannet i kroppen, er så redd for dehydrering.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Huff, stakkars liten. Er så fælt å se på de små når de kaster opp, ser så vondt ut. Pass på å ikke gi mye væske om gangen, ett par spiseskjeer er nok, da er det større sjans for at hun beholder det. Gi lite og ofte. Ikke gi bare vann, gi væske med energi i også, f.eks eplemost og farris blandet halv om halvt.

 

God bedring. :o)

Skrevet

Har blandet eplemost og farris, ga i små mengder og så fort hun legger seg ned så kastet hun det opp igjen. Prøvde da vann med salt og sukker, og det virket bedre. Bare håpe hun for i seg litt loff eller gele senere, siden hun ikke har spist på leeeenge.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...