chill+enda en til Skrevet 10. juni 2007 #1 Skrevet 10. juni 2007 Stemmer det at edderkoppene overlever å bli spist av støvsugeren?!!! Jeg er så ufattelig pysete når det kommer til de små krypene. Grøsser like mye nå som jeg gjorde da jeg var liten, brrrrr...
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 10. juni 2007 #2 Skrevet 10. juni 2007 Hehe.. Jeg har faktisk hørt det jeg også, at de overlever! Jeg støvsugde opp en edderkopp for en liten tid tilbake, og endte opp med å putte et sokk oppi røret så den ikke skulle komme ut.. Hehehe..
Monajenten Skrevet 10. juni 2007 #3 Skrevet 10. juni 2007 Jeg er sånn som deg, men jeg hadde aldri turt å støvsuge dem. Ser for meg at en hel hær med edderkopper kommer kravlende opp av støvsugeren når jeg minst venter det......
lille je Skrevet 10. juni 2007 #4 Skrevet 10. juni 2007 De krabber ut igjen ja. Derfor moooooser jeg dem istedet, vet det er brutalt, men jeg har panikkangst for sånne.
chill+enda en til Skrevet 10. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 10. juni 2007 Du... det med den sokken var en innmari god idé. Tipper sambo får seg en god latter når han kommer hjem, men sånn kan det gå når mor er hjemme alene ;-)
Ravna Skrevet 10. juni 2007 #6 Skrevet 10. juni 2007 De kommer seg ikke ut igjen. De knekker beina når de blir støvsuget opp, og kan ikke overleve i det tørre miljøet i posen. Egentlig er det synd på dem (men jeg støvsuger dem selv!)
Gjest irismor Skrevet 10. juni 2007 #7 Skrevet 10. juni 2007 De dør. Jeg har en helt vanlig Nilfisk og når jeg støvsuger opp edderkopper så kommer de IKKE ut igjen.
chill+enda en til Skrevet 10. juni 2007 Forfatter #8 Skrevet 10. juni 2007 Ja, jeg liker egentlig ikke å ta livet av noe, men akkurat edderkopper takler jeg bare ikke! Trædde en sokk over røret og satte det på plass igjen i munnstykke jeg for sikkerhets skyld, så kan sambo se på det når han kommer hjem, brrrrr... Ganske tidig, for pappa fortalte at jeg som liten ristet som bare det om jeg så en edderkopp, så det er ikke bare berte-fakter iallefall :-)
'utakknemlig bitch' Skrevet 10. juni 2007 #9 Skrevet 10. juni 2007 jeg har alltid støvsuget de, og de er ikke kommet ut igjen.. skal godt gjøres å overleve det.. både oga trykk, og fart osv:p
lille je Skrevet 10. juni 2007 #10 Skrevet 10. juni 2007 Hmmm... jeg har blitt lurt:). Men jeg har panikk, så jeg fortsetter å mose dem:)
Gjest Skrevet 10. juni 2007 #11 Skrevet 10. juni 2007 kaldhjerta mordere!!!!!!!! (hehe..) jeg bærer de ut igjen )
Trenger hjelp!! Skrevet 10. juni 2007 #12 Skrevet 10. juni 2007 herregud,for en smart ting å gjøre...Sitte sokk på slangen etter å støvsuget edderkoppen opp?Nå kan jeg endelig slappe av når jeg er hjemme alenefor jeg er en skikkelig pyse..
lille je Skrevet 10. juni 2007 #13 Skrevet 10. juni 2007 Bærer??? Gale menneske, enn om du har han på ei avis og han plutselig krabber mot handa di? Nei, MOOOOOOOOOOOOOOOSE!
Leona. Skrevet 10. juni 2007 #14 Skrevet 10. juni 2007 Jeg visste ikke at SÅ mange hadde edderkopper nok i huset til å fundere over hvorvidt det skulle være en vane eller ikke å støvsuge dem!? Har aldri støvsugd noen, har igrunnen aldri sett noen her hjemme, tror jeg.
chill+enda en til Skrevet 10. juni 2007 Forfatter #15 Skrevet 10. juni 2007 Hahaha, plutselig har sokk blitt en naturlig del av støvsugertilbehøret :-)
Trenger hjelp!! Skrevet 10. juni 2007 #17 Skrevet 10. juni 2007 her er det edderkopper hver dag så å si,i dusjen,i sengen ja overalt.Så her etter blir det sokk på støvsugeren til min samboer kommer hjem..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå