Susan*lillegutt og mini* Skrevet 9. juni 2007 #1 Skrevet 9. juni 2007 Mini på 8 uker har en litt rar navel..hvertfall i forhold til hva lillegutt hadde da han var på hans alder.. navelen hans er litt rød/rosa, og vi kan dytte den inn,så kommer den ut igjen,ser nesten ut som han skal få sånn utover navel,om dere skjønner,men allikavel ser det ikke slik ut.. gubben som kom med at han lurte på om det kunne være brokk.. noen som vet?
lille je Skrevet 9. juni 2007 #2 Skrevet 9. juni 2007 det blir en liten kul...myk en, som man kan klemme inn uten at det gjør vondt for ungen. Min hadde og det, den forsvant av seg selv.
Elinemor1 Skrevet 9. juni 2007 #3 Skrevet 9. juni 2007 Det kan høres ut som det e navlebrokk. Min Jonas har navlebrokk, å den e så stor som en stor sprettball på sitt verste (når han skrik). da e den i tillegg hard. Tok mæ lang tid å 3 læga tell før æ innså at han Jonas ikkje tok skade av det, å at den blir mindre å mindre. Innen første leveår e den blitt normal :-)
Susan*lillegutt og mini* Skrevet 9. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 9. juni 2007 ok.. ja,er slik at når han ikke skriker,så er det et lite sykk i navelen,men når han skriker så spretter liksom navelen ut,akkurat som en liten ert med hud..sorry dårlig forklaring,men det er ikke noe vi må ta hensyn til eller? skal høre med HS nå på 3mnd kontrollen hva de sier,enda en mns til vi skal dit så. finnes det bilder av dette på nette elle`r?
Espoir Skrevet 9. juni 2007 #5 Skrevet 9. juni 2007 Kan høres ut som et lite navlebrokk, men de går som oftest inn igjen av seg selv etter hvert-
Elinemor1 Skrevet 9. juni 2007 #6 Skrevet 9. juni 2007 E ingenting å gjøre me det, å høres ut som han har en liten navlebrokk :-) Du kan jo læse litt om det på den hær linken :-) http://www.dinbaby.com/dinbaby_site/innhold/tema/helse/brokk_hos_barn_hva_er_det_og_hva_skal_gj_res Klæm!
Susan*lillegutt og mini* Skrevet 9. juni 2007 Forfatter #7 Skrevet 9. juni 2007 ok=) fint å vite at det ikke er farlig da=) har stusset litt på at det var så rart at navelen kom ut igjen,gjorde jo ikke det på storebror =) takk for linken =)
Susan*lillegutt og mini* Skrevet 9. juni 2007 Forfatter #8 Skrevet 9. juni 2007 for opp at siden på den linken er flyttet...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå