Gå til innhold

jeg har sånn problemer med å få ned vann..


Anbefalte innlegg

Skrevet

uten at det kommer opp igjen. Klarer for det meste å spise, men prøver å drikke minst mulig vann fordi da blir jeg så vanvittig kvalm.

Flere som har det sånn?

I begynnelsen drakk jeg masse vann, det er jo viktig for kroppen. Men nå klarer jeg nesten ikke. Får ned litt juice av og til. Er 8+0 i dag.

 

Noen som har tips til å få ned væske?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har alltid vært sånn, at om jeg drikker masse rent vann på en gang, så blir jeg kjempe uvell og kvalm.

Men det er en juice som er veldig god, og det er "tørst", det er vann blandet med juice, kjempe god.

Ellers så kan du prøve å smakstilsette vannet, med litt saft, eller sånn smakskonsentrat på glass flaske som jeg aldri husker hva heter, forbinner det gjerne med drinker.. :)

Vannmelon inneholder mye vann..

Skrevet

Hei! Vet hvordan du ha det. Det er kjedelig greier. Jeg er i uke 13 nå. Endelig har kvalmen gitt seg. Jeg må bare passe på at jeg ikke får i meg noe med sukker i. Absolutt ingenting med sukker. Men vann ble jeg kvalm av jeg også. Prøv eplemost, blåbærsaft uten sukker, eplejucie, den uten sukker, cola går fint. Dette hjalp meg.

lykke til!

Skrevet

Sitron i vannet hjelper litt, jeg syns syrlige ting er bra for tiden.

Jeg har også hjemmelaget kirsebærsaft som mamma tok for lite sukker i, så den er så sur at bare jeg liker den:)

Har ikke hatt problem med vanninntaket tidligere, men nå syns jeg det blir vanskeligere. Har bare ikke lyst på! Utrolig lite fristende å helle innpå med væske, blir kvalm av tanken..

Skrevet

takk for mange tips, må prøve ut litt tror jeg. Prøvde litt cola i sted, tror det funket høvelig greit, men det er ikke akkurat noen tørsteslukker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...