Gulan, gullet og gullklumpen Skrevet 9. juni 2007 #1 Skrevet 9. juni 2007 Hadde en rar magefølelse i hele går om at noe var på gang, endel murringer i magen, og kunne kjenne kynnere som jeg ikke har gjort tidligere. kl 23 i går kveld kom det masse blodblandet slim. etterhvert fikk jeg tak som ikke var så vonde, men kom med nesten nøyaktig 15 min mellomrom. I 2 tida kom det litt mer blod, så jeg ringte føden og de mente (selvfølgelig) at jeg måtte se det an, men at det hørtes ut som masrier. jaja....jeg har sett på klokka og tatt tida mesteparten av natta - så plutselig slutta de! Jeg duppa av tilslutt, og nå etter at jeg våkna har jeg noen veldig uregelmessige tak innimellom som gjør vondt. SKUFFA! trodde at vi snart skulle få møte lillebane men det ser ut til at det kan ta lang tid. ...og samboer har en kompis på besøk og jeg vil ikke avsløre at noe er på gang- så hver gang jeg får vondt går jeg på kjøkkenet andre som venter på mer smerte?
ChriVil~stolt mamma~ Skrevet 9. juni 2007 #2 Skrevet 9. juni 2007 Her skjer det som vanlig ingen ting!! Har ikke antydning til vondt jeg! hrmf... 5 dager over termin... er vel ikke mye å forlage at han kommer ut snart nå vel ?? Lykke til håper det blir fødsel på deg om ikke så alt for lenge da.. (selv om du sniker i køen :-) )
Gjest Skrevet 9. juni 2007 #3 Skrevet 9. juni 2007 Litt artig å lese det du skriver, er akkurat ferdig med en tilsvarende natt, sov ikke 5 minutter engang, og har fått med meg både en lysnende natt og soloppgang (er b-menneske:) Jeg er ganske trøtt nå, men er inne på Barn i Magen for å finne lyspunkter om at det kan være ting på gang. Mannen min skal jobbe i natt og vet ikke helt om han tør å gå. Føler jeg nesten har gitt han for store forhåpninger, men det føltes slik, helt fra klokken 12 i går natt frem til klokken 7.30. Da sovnet jeg. I dag har jeg bare følt meg rar i kroppen, vært masse på do (diaré) og masse stikking slik at jeg nesten knekker sammen når jeg krysser gulvet. Det er kommet en del slim, men ingen ting har vært lik slimproppen jeg har opplevd i foregående svangerskap. Men jeg er sååå klar nå, har termin 18, og vet jeg ikke skal klage, tenke på alle som går på overtid. men kroppen lurer en til å tro at ting skjer og da venter man... Du må fortelle om det skjer noe mer:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå