Anonym bruker Skrevet 8. juni 2007 #1 Skrevet 8. juni 2007 i en annen tråd så var det noen som sa at selv om "det går for han" så er det ikke sikkert han fikk orgasme. åssen kan jeg vite at han fikk det uten å spørre han?? vet det er individuelt men sånn generelt..
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2007 #2 Skrevet 9. juni 2007 Spør på kranglesiden så får du kanskje svar
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2007 #3 Skrevet 9. juni 2007 Finnes noen lekke mannfolk som ikke har kontroll på utstyret nedentil. de lekker i øst og i vest så dette kan være et problem for noen. Veldig sjeldent. Du vet når mannen kommer uansett:-) Sildrepikker er det vi gutta kaller slike mannfolk:-)
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2007 #4 Skrevet 9. juni 2007 oki, takk for svar,,vi kvinner blir jo så frustrerte når vi plutselig får følelsen av at vi overhodet ikke har peiling på noe vi trodde vi hadde;)
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2007 #5 Skrevet 9. juni 2007 Tror nok de aller fleste vet dette, men selvfølgelig så fantes en sildrepikk her inne som laget krøll i den kunnskapen:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå