♥♥ M ♥♥ Skrevet 7. juni 2007 #1 Skrevet 7. juni 2007 Vi hadde jo time til ene hunden vår i dag. pga. han har haltet en del. men på formiddagen i dag, skulle sambo klippe den andre hunden vår. og hva skjer? jo han klipper inn i huden på hunden, så beinet vises. så der måtte vi ta med begge til veterinæren. Lille gullet måtte sy syv sting stakkers. og gå på penicillin i 10 dager. fikk heldigvis dop, så han sov mens de sydde. så var det andre gutten med haltingen. han fikk også dop. og de tok røngten av han. og der viste det krafting forkalkning i albuen og litt i kneet. foran på ene foten. pleier å komme med alderdommen. men han er jo bare 5 år så han fikk også medisin. betennelsesdempende. i ti dager. + noe som vi skal bruke resten av livet hans skal tilbake om fire uker for å se om han er bedre. og tilbake igjen om ti dager for å ta stingene til andre hunden. uff, hater å ha syke dyr
nickoline og supermann Skrevet 7. juni 2007 #2 Skrevet 7. juni 2007 å stakkars. Mozart ( min golden retriver) sliter med øra sine........ trange øreganger som fører til betennelse. Stakkar. Holdt på i 2 år nå. Nå har han badet litt i glomma så nå klør han. Har bestilt resepter som skal hentes. Syke dyr er pyton. Stakkars sambo. Han klippet jo ikke med vilje. Det er fort gjort!
♥♥ M ♥♥ Skrevet 7. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. juni 2007 Uff ,nei er grusomt med syke dyr.. får sååå vondt av dem. nei, han klippet så klart ikke med vilje. men han har aldri klippet ehund før, så jeg sa han måtte vente til jeg kom fra jobb
♥♥ M ♥♥ Skrevet 7. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 7. juni 2007 Og nå har han begynt å slikke på såret. det som IKKE måtte skje. så nå går han rundt med en gammel strømpebukset fra gullet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå