elly belly Skrevet 7. juni 2007 #1 Skrevet 7. juni 2007 Jeg har så lite peil hva jeg skal bruke i vogna fra og med august av. Hva trenger man til hvilke årsider? Har liten bagvogn så jeg har ikke lyst på voksipose.
Jeenie Skrevet 7. juni 2007 #2 Skrevet 7. juni 2007 Skal ha laken på madrassen uansett jeg da! men hva som ellers skal oppi er jeg usikker på, men må jo se været i betraktning!
faritopia Skrevet 7. juni 2007 #3 Skrevet 7. juni 2007 Hei! jeg fikk jenta mi i august, man har alltid laken på madrassen i vogna, ellers brukte jeg dyne og vogn teppe, men må jo som sagt se an været, kan jo være trope varme så det bare blir nødvendig med helseteppe over. Lykke til :-)
Lykkeliten og jeg Skrevet 7. juni 2007 #4 Skrevet 7. juni 2007 Jeg legger uansett et laken på. det beskytter madrassen litt da. men kommer sikkert til å legge et helseteppe der eller noe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå