Gå til innhold

Tips til gode og stødige sandaler til ei på 1 år?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun går ikke selv enda, men ved hjelp av gåvogna si fyker hun avgårde. Vi har nå tatt denne ut og da synes jeg det er greit at hun har noe på bena sine. Noen som vet om noen bra sko?Og evt. pris på de?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde Elefanten-tøfler til jenta mi da hun var 1,5.

 

Men de finnes vel ikke lenger, så dårlig tips. ;)

 

En del av småttisene i barnehagen tøffer rundt i Superfit-tøfler, de er stødige. De finnes på Barnas Hus i alle fall.

Skrevet

Jenta mi er 13 mnd, og på samme "gåstadie" som din høres det ut som :) Kjøpte et par hvite sandaler i skinn på Økonomisko. De sitter vedlig godt på bena og er stødige. Søte er de også - hvite med noen blomster på og borrelås. Kosta 299,-.

Skrevet

Skoringen har noen som heter Superfit. De finnes fra str 18 - og er kjempegode.

Skrevet

Superfit har Theodor også.. Kjempe bra sandaler.. trur de kosta 499,-

Skrevet

Jeg kjøpte Ecco sine søte til vesla mi og de er supergode på føttene hennes:-) Finnes i hvit eller rosa med liten blomsterdekor (søte) og koster 399,-

Skrevet

Takk for svar :) Da skal jeg ta meg en runde å kikke litt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...